Зробимо Україну чистою – 2015

“Нехай небо буде мирним, а Україна чистою”, саме під таким гаслом 25 квітня 2015 року у всіх областях країни стартувала кампанія «Зробимо Україну чистою». Цього року, як і попередні три роки поспіль, Фонд громади Житомира та Молодіжна громадська організація «Сучасний Формат» прибирали територію закинутого дитячого садочку №58 (район “Крошня”).

“Починаючи з 2013 року в рамках загальноукраїнської акції «Зробимо Україну чистою» наша організація щорічно проводить прибирання даної території. Минулого року до прибирання території цього садочку долучилися понад 300 волонтерів. На жаль прибирання проблему не вирішує і дана територія залишається небезпечною для життя та здоров’я підлітків, які незважаючи на аварійність споруди, постійно бігають по цій місцевості, вилазять на дах та стрибають з нього, пробираються через розбиті вікна та ін. Саме на даній території постійно збираються люди, які вживають алкоголь і наркотичні речовини. Дана територія до сьогодні залишається своєрідним центром для розвитку негативних соціальних явищ (кримінал, наркоманія, алкоголізм, девіантна поведінка та ін. у середовищі підлітків та молоді)” – розповідає Жанна Соловйова, голова правління МГО “Сучасний Формат”.

Молодіжна громадська організація “Сучасний Формат” та Фонд громади Житомира висловлюють вдячність усім та кожному (а це – більше, ніж 300 людей!) , хто сьогодні приєднався до прибирання території колишнього дитячого садочку №58 (район “Крошня”).

До прибирання даної території цього року приєдналися:

– члени правління, працівники та волонтери Фонду громади Житомира та МГО “Сучасний Формат”;

– працівники комунальних служб міста (управління ЖКГ Житомирської міської ради, КП “Зеленбуд”, ЖЕК №4 та ін.)

– спеціалісти управління освіти Житомирської міської ради;

– вчителі та працівники ЗОШ №16;

– вихователі навколишніх дитячих садочків (були представники 2-ох дитячих садочків);

– працівники компанії Кока-Кола;

– працівники компанії “Телеконтакт”;

– працівники компанії “Ла-Мода”;

– викладачі та студенти соціально-психологічного факультету Житомирської державного університету ім. Івана Франка;

– декілька жителів навколишніх будинків та ін.

Спільно з нами на локації з самого ранку сьогодні працював Сергей Сухомлин – перший заступник Житомирського міського голови. Трошки пізніше до нас приєдналися: Олександр Бочковський – заступник Житомирського міського голови, Валентин Арендарчук – начальник управління освіти Житомирської міської ради. Близько 12:00 на нашу локацію приїхали в.о. Житомирського міського голови – Любов Цимбалюк та керівники комунальних служб міста.

Минулого року даний об’єкт було нарешті передано у комунальну власність. У зв’язку з цим, ми маємо величезні сподівання на те, що ЦЬОГО РОКУ керівництво міста, представники органів місцевого саморядування та місцевої влади зроблять усе можливе, аби даний об’єкт відновити. І ми віримо, що дуже скоро дитячий садочок №58 знову запрацює. 🙂

Карта місць прибирання у Житомирі в рамках кампанії “Зробимо Україну чистою -2015”

Заклик до житомирян долучитися до участі у кампанії “Зробимо Україну чистою-2015”

Прес-конференція – “Зробимо Україну чистою – 2015”  у Житомирі

Репортажі місцевих ЗМІ про “Зробимо Україну чистою – 2015” у Житомирі

Відео з проведення акції “Зробимо Україну чистою!” у Житомирі (2014 рік) 

Відео з проведення акції “Зробимо Україну чистою!” у Житомирі (2013 рік) 

11187818_1569763349978875_4582956438482658223_o

Інші проекти