Заключна зустріч учасників проекту «Молодіжна тріада демократії: дебати, дискусія, діалог» відбулась у дружній атмосфері 29 листопада 2017р. Всі ділились спогадами, отриманим досвідом та планами на майбутнє.

 

«Мені дуже сподобалось брати участь у даному проекті. Тепер із своїми колегами з університету, де я працюю,  використовуємо здобуті знання та методики під-час різноманітних заходів у межах нашого закладу, а також на лекціях. Студентів дуже захоплює інтерактивна методика, вони тоді дуже охоче виконують всі поставлені завдання, –  каже Олена Юшкевич доцент кафедри економіки та підприємництва ЖДТУ(на фото перша зправа).

Було презентовано відео «Дебатні школи: розвиваємо критичне мислення».

Максим Гладунець(фотограф Житомирського клубу фотографів «Фотосфера») запропонував у майбутньому використати вміння дебатувати, дискутувати та будувати діалог у новому проекті, який скоро з однодумцями планує запустити у Житомирі. Схожий проект вже існує під назвою «Кіт Бродського»(на фото другий зправа).

Згадали про літній кемпінг на берізі водойми у Тригір’ї.

У кінці заключної зустрічі учасників проекту «Молодіжна тріада демократії: дебати, дискусія, діалог» було підписано МЕМОРАНДУМ ПРО СПІВПРАЦЮ. Укладаюли цей Меморандум базуючись на необхідності вдосконалення та поглиблення співпраці між партнерами щодо розвитку дебатного руху в Житомирі та Житомирській області як важливого інструменту у формуванні критичного мислення молодого покоління.

*Організатори зустрічі  Молодіжна громадська організація “Сучасний Формат”  у рамках проекту DVV International in Ukraine “Регіональні голоси – будуємо мости для демократії” за фінансової підтримки Міністерства закордонних справ Німеччини.