Перший день Мандрівного фестивалю документального кіно про права людини Docudays UA у Житомирі 4 грудня зібрав багато бажаючих подивитись фільм «В іншому світі/ In Another World».

Фільм про те, як одного дня спокійне та досконале життя 40-річної Касі руйнує новина про те, що вона вагітна дитиною з синдромом Дауна. Перед нею постає нелегкий вибір: народити або зробити аборт. Але їй не подобається жодне з цих рішень. Кожне з них призведе до драматичних наслідків і травм. Камера стежить за нею протягом більш ніж шести місяців, документуючи її душевний стан та емоції. Аж до останньої сцени фільму – пологів.

Після перегляду глядачі поділились своїми враженнями, які отримали під-час перегляду фільму. Людмила Рибчинська – заступний президента ЖОГО «Діти сонця» поділилась досвідом праці з дітками з синдромом Дауна: «У нас в Україні таких людей називають сонячними. Вони дуже світлі, активні та люблять обійматись.  Моєму сину Івану 9 років, у нього синдром Дауна  й зараз він навчається у другому класі ЗОШ №16 м. Житомира».

Нагадуємо, що кінопокази у рамках фестивалю відбуватимуться з 04 по 8 грудня 2017 року. ВХІД ВІЛЬНИЙ.

*Організатор фестивалю у Житомирі – Молодіжна громадська організація “Сучасний Формат”.

Програма проведення Чотирнадцятого Міжнародного мандрівного фестивалю документального кіно про права людини «Docudays UA» за посиланням

http://www.sformat.org/docudays-ua-vdevyate-startuvav-u-zhytomyri/