Запрошуємо організації громадянського суспільства, які працюють у Житомирській, Вінницькій та Хмельницькій областях, долучитися до участі у дослідженні “Як працює громадянське суспільство у Житомирській, Вінницькій та Хмельницькій областях в умовах війни?”.

Мета дослідження – проаналізувати діяльність місцевих організацій громадянського суспільства та ініціативних груп в умовах війни, в т. ч. – діяльність ОГС-учасниць проєкту “Голоси громад”. Географія дослідження – Вінницька, Житомирська та Хмельницька області.

Учасники дослідження: місцеві ОГС (громадські організації, благодійні організації та ін.), які працюють у містах та громадах Житомирської, Вінницької та Хмельницької областей.

Для участі у дослідженні потрібно заповнити онлайн-анкету  до 31 травня 2021 року.

Результатом дослідження стане узагальнений звіт про діяльність ОГС у Вінницькій, Житомирській та Хмельницькій областях в умовах війни.

Для ОГС-учасниць дослідження є можливість податися на участь у ГРАНТОВОМУ КОНКУРСІ  від НУО “Сучасний Формат”. 

Контактна особа – Вікторія Кузьменко, проєктна менеджерка НУО “Сучасний Формат”, тел.:+38(099) 771-37-35, mgo.sformat@gmail.com

Дослідження проводиться НУО “Сучасний Формат” у рамках проєкту “Голоси громад – розвиток потенціалу організацій громадянського суспільства” за підтримки National Endowment for Democracy.