Запрошуємо організації громадянського суспільства, які працюють у Житомирі та/або громадах області, долучитися до участі у регіональному дослідженні “Як спрацювало громадянське суспільство на Житомирщині у 2020 році в умовах пандемії?”.

Мета дослідження – проаналізувати результати діяльності місцевих організацій громадянського суспільства у 2020 році в умовах пандемії. Географія дослідження – Житомир та Житомирська область.

Учасники дослідження: місцеві ОГС (громадські організації, благодійні організації та ін.), які працюють в містах та громадах Житомирської області.

Для участі у дослідженні потрібно заповнити онлайн-анкету до 20 листопада 2020 року.

Результатом дослідження стане узагальнений інтерактивний звіт за 2020 рік про діяльність ОГС на Житомирщині в умовах пандемії. Звіт буде презентований на підсумковому онлайн-заході, який відбудеться на початку грудня 2020 року, а також поширений у ЗМІ.

Контактна особа – Вікторія Кузьменко, проєктна менеджерка НУО “Сучасний Формат”, тел.: 0412 46-10-86, mgo.sformat@gmail.com

Дослідження проводиться НУО “Сучасний Формат” за підтримки проєкту ПРООН “Громадянське суспільство задля розвитку демократії та прав людини в Україні”, що реалізується за фінансової підтримки Міністерства закордонних справ Данії.