Що таке SMM і чому у ХХІ столітті це головний інструмент? 10 головних заповідей SMM. Як текст впливає на Ваше життя? І чому Ваш блог – Ваша репутація? На ці та інші питання ви отримаєте відповіді під час онлайн тренінгу, який відбудеться 8 лютого 2021 року.

Початок о 16:00. Тривалість 1.5 – 2 години.

Тренінг спрямований на підвищення обізнаності серед молоді віком 14-18 років щодо маркетингу та просуванню у соціальних мережах.

До участі запрошується молодь з 7 цільових громад Житомирської області, де діють робочі групі із громадської безпеки та соціальної згуртованості, а саме: Житомирської міської ОТГ, Баранівської міської ОТГ, Новоград-Волинської міської ОТГ, Новоборівської селищної ОТГ, Червоненської селищної ОТГ, Семенівської сільської ОТГ та  Високівської сільської ОТГ.

Спікерка: Надія Огійчук, студентка КНУ ім. Тараса Шевченка, координаторка проєкту «Драбина» на Географічному факультеті.

Для участі у семінарі необхідно заповнити невеличку АНКЕТУ. Усі зареєстровані учасники отримають запрошення із посиланням на онлайн семінар.  Участь у заході – безкоштовна.

*За додатковою інформацією щодо участі у заході звертайтесь за e-mail: mgo.sformat@gmail.com, або за телефонами: 0997713735 – Вікторія, менеджерка проєктів НУО “Сучасний Формат”.

Захід проводиться НУО “Сучасний Формат” в рамках проєкту «Підвищення місцевої соціальної згуртованості та громадської безпеки у громадах Житомирської області» в межах Програми ООН із відновлення та розбудови миру за фінансової підтримки Королівства Нідерландів.