Організація «Сучасний формат» існує вже 12 років. За цей час встигли реалізувати сотні успішних проектів у різних сферах, спрямованих на підтримку і розбудову громади, налагодити співпрацю із міжнародними партнерами.

Знаковим для «Сучасного формату» став 2018 рік – розширили команду,  затвердили новий склад та голову правління, ревізійну комісію, виокремили виконавчий апарат і збільшили штатний персонал (6 осіб), переїхали у нове просторе приміщення, змінили логотип і назву. Раніше молодіжна організація тепер стала неурядовою із власним статутом, стратегічним планом, цінностями і місією   – допомагати мешканцям міста й області робити життя у своїх громадах комфортнішим, безпечнішим і справедливішим.

Поряд з цим, продовжують інвестувати  і у розвиток команди, відвідуючи різноманітні заходи, освітні проекти в Україні та за кордоном.

До 2022 року мають стратегічні цілі:

–  Розвинути громадську активність;

–  Забезпечити розвиток адмінпослуг;

–  Покращити стан довкілля;

–  Сформувати передумови для підвищення добробуту в громадах;

–  Розвинути власний потенціал та спроможність «Сучасного формату».

Про це під час зустрічі 6 травня розповіла виконавча директорка Жанна Соловйова. Зокрема, подібний захід проходив уже вдруге –  практику публічно звітувати в організації почали впроваджувати минулого року.

«Ми дуже цінуємо, що маємо можливість звітувати у компанії наших партнерів, друзів і колег, – звернулася Соловйова. –  Для нас це не просто звіт за рік. Ми ділимося тими результатами, яких вдалося досягнути разом з вами. Готові вислухати відгуки, рекомендації та поради. Минулий рік для нас став трансформаційним завдяки проекту «Громадянське суспільство задля розвитку демократії та прав людини в Україні» у співпраці з ПРООН. «Сучасний формат» –  це   хаб розвитку організацій громадянського суспільства в регіоні,  входить до Мережі хабів країни».

За словами фінансової директорки НУО «Сучасний формат» Інни Перегуди, їх річний бюджет становив 1 мільйон 386 тисяч гривень. Структуру надходжень за звітний період і цільове фінансування демонструють у  буклеті, який поширили серед учасників заходу. В організації переконані, що про це мають знати і партнери, і ті, для кого «Сучасний формат» працює вже стільки років. Все прозоро, відкрито і доступно.

Серед масштабних та особливо знакових подій у житті організації за минулий рік – фестивалі «uCRAZYans» та «Docudays UA», програма малих стипендій з вивчення англійської мови,  молодіжний регіональний дебатний турнір, проект поводження з відходами в 11 ОТГ Житомирщини “Від сміття до добробуту”, німецька програма «Служба Старших Експертів», десятки івентів, тренінгів, майстер-класів, зустрічей, турів, тощо.