В ході проходження незалежного зовнішнього аудиту бухгалтерських та фінансових документів за 2019 рік НУО “Сучасний Формат” отримала позитивний висновок.

Зовнішніми аудиторами проведено перевірку фінансової звітності, в тому числі, баланс та звіт про використання доходів неприбуткової організації, проведено оцінку дотримання в організації положень національного податкового законодавства щодо питань внутрішнього контролю в організації та ін.

Аудиторський висновок засвідчує, що фінансова звітність організації дає належне об’єктивне відображення в усіх суттєвих аспектах фінансового стану НУО «Сучасний Формат.

Щоб підтвердити фінансову прозорість, громадська організація вже вдруге проходить таку зовнішню аудиторську перевірку.  Попередній висновок аудиторів також підтвердив цільове використання донорського фінансування, яке НУО «Сучасний Формат отримувала згідно грантових угод.

Фінансовий аудит НУО “Сучасний Формат” у 2020 році здійснило ПП «САВОЙЯ – Аудит». Аудит проведено в рамках проєкту ПРООН «Громадянське суспільство задля розвитку демократії та прав людини в Україні», що реалізується за фінансової підтримки Міністерства закордонних справ Данії.

Аудиторський висновок НУО “Сучасний Формат” за 2019 рік.