НУО “Сучасний Формат” підтримує принципи публічності, підзвітності та прозорості, і як результат щорічно звітує перед громадкістю, членами правління, донорами та партнерами.

Публічне звітування річного звіту НУО “Сучасний Фомат” за 2020 рік відбулося 27 лютого 2021 року в офісі НУО “Сучасний Формат”. Провели аналіз досягнутого та проговорили майбутні плани, деякі з яких зобразили в метафоричній формі.

Неурядова громадська організація “Сучасний Формат” традиційно публічно звітує про свою діяльність. За минулий рік нам вдалося зробити дуже багато важливих і корисних справ і все це відбулося дякуючи співпраці з нашими парнерами, донорами, членами правління й організації, а також волонтерами“, – підкреслила виконавча директорка НУО “Сучасний Формат” Жанна Соловйова.

Жанна Соловйова – виконавча директорка НУО “Сучасний Формат”

“Діяльність “Сучасного Формату” я бачила протягом багатьох років. Тому, наштовхувалась на них, десь бачила у соціальних мережах. І тепер, будучи всередині “Сучасного Формату”, сподіваюсь на плідну реалізацію своїх ідей у майбутніх проєктах”, – поділилася враженням членкиня Правління Анна Хаїнська.

Анна Хаїнська – членкиня Правління НУО “Сучасний Формат”

“Будь-яка громадська організація щороку має звітувати про свою діяльність. Я вважаю, це дуже важливо, як для громадських організацій, так і бізнесу. Тому що і співробітники, і члени правління, і громадкість й донори  – всі мають розуміти, що відбувалося протягом поточного року”, – зауважив Сергій Купринюк – член Правління НУО “Сучасний Формат”, директор ТОВ “Українська рекламна агенція “Престиж”.

Сергій Купринюк – член Правління НУО “Сучасний Формат”, директор ТОВ “Українська рекламна агенція “Престиж”

*Зважаючи на карантинні обмеження цьогорічна публічна презентація річного звіту відбувалася в тісному колі членів Правління та команди організації.