Запрошуємо громадських діячів та представників організації громадянського суспільства, які здійснюють діяльність у Житомирі та/або Житомирській області взяти участь у Інтеграційній зустрічі представників ОГС Житомирщини: аналізуємо результати, посилюємо організаційну спроможність, яка відбудеться 11 грудня 2020 р. (п’ятниця.). 

Інтеграційна зустріч передбачає дві сесії: онлайн та оффлайн. Для участі у зустрічі необхідно зареєструватися за посиланням (зверніть увагу, що є змога долучитися, як до обидвох сесій зустрічі, або обрати одну із двох). 

Організатор інтеграційної зустрічі: НУО “Сучасний Формат” за підтримки проєкту ПРООН “Громадянське суспільство задля розвитку демократії та прав людини в Україні”, що реалізується за фінансової підтримки Міністерства закордонних справ Данії.

Сесія №1 (онлайн) – Інтеграційна зустріч представників ОГС Житомирщини: аналізуємо результати, посилюємо організаційну спроможність.

Коли? 11 грудня 2020 р., з 10:00 по 13:00.

Де? платформа Zoom. ЗАРЕЄСТРУВАТИСЯ 

  1. В ході онлайн зустрічі буде представлено та обговорено результати проведеного опитування місцевих ОГС “Як спрацювало громадянське суспільство на Житомирщині у 2020 році в умовах пандемії?”
  2. Учасники зустрічі матимуть змогу отримати поради та рекомендації щодо актуальних підходів посилення організаційної стійкості ОГС від Оксани Косенко, координаторки проєкту «Громадянське суспільство задля розвитку демократії та прав людини в Україні» Програми розвитку ООН в Україні.
  3. Практичним досвідом впливу дієвого корпоративного управління на зміцнення спроможності ОГС поділиться Лариса Латипова, голова Наглядової ради Асоціації фондів громад України, Виконавча директорка Асоціації випускників «Аспен -Україна». 

Сесія №2 (оффлайн) Майстер-клас для представників місцевих ОГС – “Формуємо особистісні стратегічні плани позитивних змін – інвестиція в організаційну стійкість”

Тренер – Володимир Глущенко, бізнес і лайф-коуч, фінансовий консультант. 

Коли? 11 грудня 2020 р., з 14:30 по 17:30.

Де? Бізнес-центр “Імперіал”, майдан Перемоги, 10, 2-ий поверх. ЗАРЕЄСТРУВАТИСЯ 

Зазвичай заключний місяць року присвячено підведенню підсумків та плануванню на майбутнє. Важливо, що продумані особисті плани та стратегії розвитку прямо пропорційно впливають на професійну діяльність, в тому числі це стосується і роботи в громадському секторі. 

Запрошуємо представників організації громадянського суспільства долучитися до 3-годинного інтенсиву, який допоможе сформувати стратегію – бачення своїх цілей та операційний план – щоденній дії і проміжні результати для створення та оцінки прогресу. 

Учасники майстер-класу одержать роздаткові матеріали. В рамках заходу передбачена кава-брейк. 

Участь у заході безкоштовна. Реєстрація обов’язкова. Кількість учасників обмежена.  

ПРОГРАМА

інтеграційної зустрічі представників ОГС Житомирщини: 

аналізуємо результати, посилюємо організаційну спроможність

Дата проведення: “11” грудня 2020 року

Формати проведення: 

Сесія №1 – он-лайн, zoom-платформа 

Сесія №2 – оффлайн, бізнес-центр “Імперіал”, майдан Перемоги, 10, 2-ий поверх. 

Організатор заходу: НУО “Сучасний Формат” за підтримки проєкту ПРООН “Громадянське суспільство задля розвитку демократії та прав людини в Україні”, що реалізується за фінансової підтримки Міністерства закордонних справ Данії.

Учасники зустрічі: громадські діячі та представники ОГС Житомира та Житомирської області.  

Час Тема, спікер
Сесія №1 – он-лайн, zoom-платформа 
09:45-10:00 Реєстрація в zoom
10:00-10:20 Вступне слово. Знайомство. Правила онлайн зустрічі. 

Представлення спікерів та програми заходу. Мета та завдання заходу.

10:20-10:45 Представлення результатів “Як спрацювало громадянське суспільство на Житомирщині у 2020 році в умовах пандемії”

Жанна Соловйова, виконавча директорка НУО “Сучасний Формат”

10:45-12:00 Організаційний розвиток ОГС: інструменти, які працюють

Оксана Косенко, координаторка проєкту «Громадянське суспільство задля розвитку демократії та прав людини в Україні», Програма розвитку ООН в Україні

12:00-13:00 Вплив  дієвого корпоративного управління на зміцнення спроможності ОГС

Лариса Латипова, голова Наглядової ради Асоціації фондів громад України, Виконавча директорка Асоціації випускників «Аспен -Україна» 

13:00-13:30 Питання-відповіді.

Підведення підсумків онлайн-зустрічі 

Сесія №2 – оффлайн, бізнес-центр “Імперіал”, майдан Перемоги, 10, 2-ий поверх. 
14:15-14:30 Реєстрація учасників 
14:30-17:30 Майстер-клас для представників місцевих ОГС – “Формуємо особистісні стратегічні плани позитивних змін – інвестиція в організаційну стійкість”

Тренер – Володимир Глущенко, бізнес і лайф-коуч, фінансовий консультант. 

17:30-18:30 Підведення підсумків. Спілкування за кавою.