Наймасовіший спортивний забіг нового формату – змішана естафета поліцейських та містян” – саме такий рекорд України було зафіксовано під час Забігу єдності “Поліція передає естафету12 червня 2021 року у Житомирі.  Відповідний диплом отримала уся команда НУО “Сучасний Формат” та виконавча директорка організації Жанна Соловйова.

 

Під час забігу єдності змішані команди у складі чотирьох осіб, з яких двоє – поліцейські, пробігли 12 км на підтримку безпеки і діалогу в громаді. Естафета відбулася у 4 етапи. Кожен етап подолав 1 коло у 3 км. Участь у забігу взяли 300 осіб (75 команд), з яких: поліцейські – 150 осіб і містяни (не поліцейські) – 150 осіб.

В основі забігу покладено принцип налагодження діалогу взаємодії поліції та громадськості через поширення принципів “community policing” – стратегії, що заохочує співробітництво на засадах партнерства поліції та місцевих громад.

Захід зібрав також понад 150 дітей різного віку, які мали змогу продемонстувати свої спортивні вміння, пробігши 100 та 200 м відповідно.

Мені дуже подобається такі забіги, тому що вони мотивують й налаштовують на щось приємне. Я вважаю, що повинна бути співпраця між службами, поліцією та людьми. Для того, щоб допомагати один одному й підтримувати. Було важко, але я рада, що взяла участь у забігу“, – поділилася враженнями Оксана Радчук, учасниця заходу.

Під час заходу діяло “Інтерактивне безпекове містечко”, де усі бажаючі мали змогу дізнатися більше про роботу різних підрозділів поліції (кінологів, вибухотехніків, криміналістів та ін.), а також партнерських структур (ДСНС, прикордонників тощо).

Організатори забігу: Головне управління Національної поліції України в Житомирській області, НУО “Сучасний Формат”, спортивний клуб “Make Me Tri”, Виконавчий комітет Житомирська Міська Рада та проєкт “Житомир безпечна громада”, який підтримується Міжнародний фонд “Відродження”.

Переглянути фото можна за посиланням.