Застосування інструментів SMM, сторітелінгу та інших комунікаційних підходів  – ці та інші актуальні теми піднімалися на онлайн тренінгу із комунікації для молодіжних лідерів – “агентів громадської безпеки”, який НУО “Сучасний Формат” провів 08 лютого 2021 р. 

Тренінг спрямований на підвищення обізнаності молоді у сфері маркетингу та просуванню ідей, товарів та послуг у соціальних мережах. 

У тренінгу взяли участь юнаки та дівчата віком від 14 до 16 років із Житомирської міської та Червоненської селищної ОТГ.  Загалом до тренінгу приєдналося 16 осіб.

“Захід розпочався з невеличкого знайомства, де кожен міг розказати про свою зацікавленість у тренінгу та важливості SMM сфери. Жваве обговорення та купа цікавих питань від учасників при вирішенні практичних кейсів можуть говорити тільки про актуальність теми для молоді. Маємо надію, що навички та вміння знадобляться учасникам і в навчанні, і в подальшому у професійній діяльності,” – поділилася своїми враженнями спікерка Надія Огійчук – студентка КНУ ім. Тараса Шевченка, координаторка проєкту «Драбина» на Географічному факультеті. 

 

Організатор заходу –  НУО “Сучасний Формат” в рамках проєкту «Підвищення місцевої соціальної згуртованості та громадської безпеки у громадах Житомирської області» в межах Програми ООН із відновлення та розбудови миру за фінансової підтримки Королівства Нідерландів.