У рамках проєкту “Підвищення місцевої соціальної згуртованості та громадської безпеки у громадах Житомирської області” молодіжні лідери мали змогу опановувати навички “Soft skills”.  Такий досвід вони отримали під час онлайн тренінгу “Soft skills як елемент саморозвитку”, що організувала НУО “Сучасний Формат”.

Спікерка заходу – Наталія Радушинська, адвокатка, членкиня асоціації жінок-юристок “Юрфем”, голова кваліфікаційно-дисциплінарної комісії адвокатури Житомирської області висвітлила сучасні проблеми у комунікації, можливості уникнення впливу фільтрів сприйняття та формування нових навичок.

Важливо пам’ятати, що існують проблеми, на які ми можемо впливати й одночасно ті, що нам непідконтрольні. Ми іноді намагаємось встановити контроль над речами, що нам непідвладні. Варто відпускати ці емоції та проблеми, які ми не контролюємо – і тоді одразу побачите як зміниться ваше життя.  Не забувайте, ви можете змінити тільки себе й власні установки“, – наголосила спікерка, Наталія Радушинська.

У ході семінару учасники мали змогу заглибитися в сутність емоційного інтелекту, дізналися про основні фільтри та стереотипи сприйняття, вчилися розуміти власні тригери та емоції, а також з’ясували коли саме у кожного з учасників  може підвищуватися рівень кортизолу та як його знижувати за допомогою позитивних речей.

Проєкт «Підвищення місцевої соціальної згуртованості та громадської безпеки у громадах Житомирської області» реалізовує НУО “Сучасний Формат” в межах Програми ООН із відновлення та розбудови миру за фінансової підтримки Королівства Нідерландів.