Вчора поспілкувалися із юнаками і дівчатами, які 25 жовтня 2015 року вперше братимуть участь у голосуванні.

Організатор ІІІ Інформаційно-просвітницького заходу «Молодь, яка голосує вперше!» – МГО “Сучасний Формат” спільно із Головним територіальним управлінням юстиції в Житомирській області. Цього року захід проводився в рамках проекту “Регіональні голоси за демократію” у співпраці із DVV International in Ukraine (за підтримки Міністерства закордонних справ Німеччини).

Мета заходу – ознайомити молодь із базовими поняттями виборчого законодавства, процедурою голосування, можливими правопорушеннями під час виборів та юридичною відповідальністю за порушення, і надати необхідну інформацію молоді, яка голосуватиме вперше.

Під час заходу говорили про особливості місцевих виборів-2015, про юридичну відповідальність за порушення виборчого законодавства, про маніпуляції на виборах, про важливість участі молоді у голосуванні тощо.

Участь у заході взяли:

Соловйова Жанна Володимирівна, голова правління Житомирської обласної молодіжної громадської організації «Сучасний Формат»;

Яремчук Тамара Терентіївна, голова Житомирської міської виборчої комісії;

Шостак Світлана Вікторівна, начальник відділу Головного територіального управління юстиції у Житомирській області;

Піньковський Володимир Володимирович, координатор громадського руху «Чесно» на Житомирщині;

Рамі Тапіо Колехмайнен – волонтер МГО «Сучасний Формат», експерт у галузі медіа, журналіст, тренер з прав людини, викладач суспільних наук.

IMG_9163 IMG_9153 IMG_9079_1