Напередодні Великодніх свят Молодіжна громадська організація “Сучасний Формат” та Фонд громади Житомира публічно представили свій річний звіт про діяльність у 2017 році та  презентували основні напрямки роботи на поточний рік.

На публічний захід завітало близько 50-ти учасників, серед яких: громадські діячі, представники органів місцевої влади, журналісти, представники бізнесу, ВПО та ін.

“До участі у публічному заходу запрошувалися усі бажаючі. Інформація про захід була у відкритому доступі. все, що потрібно було для участі – це попередньо зареєструватися”, – ділиться своїми враженнями одна із учасниць заходу.

Коротко результати роботи організацій у 2017 році представила Жанна Соловйова – голова правління МГО “Сучасний Формат”/Фонд громади Житомира.

Ознайомитися із Річним звітом про діяльність МГО “Сучасний Формат” та Фонду громади Житомира за 2017 рік.

В ході обговорення результатів діяльності своїми враженнями та досягненнями ділилися учасники та бенефіціари проектів МГО “Сучасний Формат”/Фонд громади Житомира.

Ольга Маньковська, ГО “Берегиня Полісся”

Ірина Снігуровська, ГО “Територія здоров’я, краси та успіху”

Символічно, що участь у заході взяв німецький експерт програми Senior Experten Service (Служба Старших Експертів) – Клаус-Дітер Йєкель (Klaus-Dieter Jäckel) та керівництво логістичної компанії ТОВ “SEM KRAFT”Володимир Семенчук та Олена Соколовська. Саме із цим підприємством старший експерт розпочав роботу 03 квітня 2018 року та працюватиме впродовж наступних трьох тижнів. Детальніше про програму SES

Клаус-Дітер Йєкель –  експерт програми Senior Experten Service

Володимир Семенчук, директор ТОВ “SEM KRAFT”

Емоційно-душевного забарвлення зустрічі надав Олександр Ходаківський – засновник Житомирської школи гітари, який спеціально до заходу підготував декілька творів видатного житомирянина, гітариста віртуоза – Марка Конрада Соколовського (1818-1883).

Сюрпризом для усіх стала імпровізація: володар неперевершеного баритону, керівник гурту “Capricco” Михайло Ткач виконав неймовірно чарівний хіт “Tombe la neige” під акомпанемент гітаристра-віртуоза нашого часу Олександра Ходаківського.

Усі учасники заходу мали змогу перезнайомитися та поспілкуватися між собою за келихом шампанського.

Публічний звіт проводився за підтримки проекту Програми розвитку ООН в Україні «Громадянське суспільство задля розвитку демократії та прав людини в Україні», який фінансується Міністерством закордонних справ Данії.