У Вас є будинок в селі, в якому ви живете, але відсутні документи, які підтверджують право власності на нього? В такому випадку, не забувайте: один тільки факт проживання в будинку, навіть при наявності прописки, навіть протягом багатьох років, не дає підстав вважати таку будову вашою власністю. Багато хто називає реєстрацію місця проживання – пропискою, а чи правильно це?

До участі запрошуються мешканці Коростишівської ОТГ. Тема семінару- практикуму: «Право власності земельних ділянок та нерухомого майна» .

Участь у заході – безкоштовна.

Семінар-практикум відбудеться 12 березня 2020 року (четвер) у приміщенні Коростишівської РДА.

Початок об 15:00. Реєстрація учасників розпочинається о 14:45.

Перелік питань, які будуть розглядатися на заході: право власності нерухомого майна; як оформити спадщину на земельну ділянку; оформлення права власності на пай, отриманий у спадок; юридичні відмінності прописки і реєстрації за місцем проживання; реєстрація дітей; алгоритм дій для приватизації землі.

Адвокат Адвокатського бюро Сергія Хоменка Андрій Раєцький проведе консультацію та відповість на запитання присутніх.

Організатори заходу: Неурядова організація «Сучасний Формат» у співпраці із Адвокатським бюро Сергія Хоменка та  Коростишівською РДА.

Захід проводиться в рамках проєкту «Підвищення рівня доступу громадян до правосуддя та забезпечення прав людини через використання внутрішнього потенціалу громад», що здійснюється за підтримки ПРООН в Україні.