Виграти суд, не означає отримати те, що присуджене за рішенням. Примусове виконання судового рішення може зайняти більше часу ніж сам судовий процес, який передував цьому. Але навіть перебування у статусі боржника не означає кінець світу, є безліч законних методів, як розрахуватися з боргом не втративши все.

До участі запрошуються мешканці Коростишівської ОТГ.

Участь у заході – безкоштовна.

Семінар-практикум відбудеться 28 лютого 2020 року (п’ятниця) у приміщенні Коростишівської РДА.

Початок об 11:00. Реєстрація учасників розпочинається о 10:45.

Перелік питань, які будуть розглядатися на заході: які є стадії виконавчого провадження; права стягувача і боржника; особливості виконання судових рішень різних категорій: стягнення боргу; зобов’язального характеру щодо вчинення певних дій; стягнення аліментів; побачення з дитиною; покрокова стратегія виконання рішення суду:  можливості для розшуку майна; заходи впливу на боржника; нюанси обмеження виїзду за кордон; особливості звернення стягнення на заробітну плату (в яких випадках можуть стягувати до 50%) та інше майно; що таке банкрутство фізичної особи; як отримати результат або захистити себе якщо є боржником.

Організатори заходу: Неурядова організація «Сучасний Формат» у співпраці із Адвокатським бюро Сергія Хоменка, Коростишівською РДА, Житомирським регіональним відділенням ВАОМС Асоціації міст України та Коростишівським бюро правової допомоги.

Захід проводиться в рамках проєкту «Підвищення рівня доступу громадян до правосуддя та забезпечення прав людини через використання внутрішнього потенціалу громад», що здійснюється за підтримки ПРООН в Україні.