Молодіжна громадська організація “Сучасний Формат” у співпраці із Міжнародним центром перспективних досліджень (МЦПД) провели у Житомирі Громадську зустріч на тему: “Конституційний процес в Україні: від договору політичних еліт до суспільного консенсусу”.

Захід відбувся 8 грудня 2015 року у конференц-залі готелю ‘Reikartz’.

Основні питання, які були винесені на обговорення громадськості стосувалися проекту нової Конституції: Як започаткувати процес розробки нового Основного закону України? Яка роль громадянського суспільства у процесі створення нової Конституції?

Подібні обговорення проводяться паралельно в різних регіонах України та покликані започаткувати конституційний процес на основі якнайширшого суспільного залучення, як це прийнято в демократичних країнах. Результатом цього процесу має стати проект нової Конституції, створеної як компроміс між різними суспільними групами та регіонами в усіх регіонах України.

Участь у дискусії взяли: представники громадського сектору/активісти, представники органів місцевого самоврядування, наукового середовища (викладачі/аспіранти), журналісти, політично активні громадяни тощо.

Захід проводиться у рамках проекту «Побудова загальносуспільного діалогу для проведення конституційної реформи» за підтримки Міжнародний фонд “Відродження”.

Спікери заходу – визнані фахівці в сфері конституційного права: Геннадій Друзенко, Віктор Жердицький, Тарас Стецьків, Сергій Кіщенко та ін.

В новинах про захід: https://www.youtube.com/watch?v=prurW4NsjhU

Фото взяті із сайту Житомирської ОДА.