Літо – найкращий час не лише для відпочинку, але й для перезавантаження, планування та … комунікацій. П’ять інтенсивних тренінгових днів, сповнених нових вражень, емоцій, відкриттів, завдань і цікавих викликів команда МГО «Сучасний Формат» провела у мальовничих Карпатах, працюючи над розбудовою внутрішніх та зовнішніх комунікацій організації.

Ви колись пробували проаналізувати, якою є ваша організація на смак? А ми вже знаємо, як ми смакуємо 😉

Проаналізувати наші цільові групи, їхні потреби, смаки – завдання не із простих 

Розробляти комунікаційну стратегію організації допомагала тренерка з PR та комунікацій – Марина Говорухіна. Динамічно та ефективно попрацювала наша команда під чітким «командуванням» тренерки. І як результат – маємо готовий програмний документ – комунікаційна стратегія розвитку МГО «Сучасний Формат».

Один із ключових елементів успішного проведення тренінгу – правильно підібраний тренер! Ми із цим точно не прогадали

Типовий представник місцевої влади виглядає приблизно так 🙂 

Під час нашого виїзного тренінгу була змога не лише попрацювати над розробкою програмного документу, але й відвідати партнерів, інвестувати час у посилення «командного духу», насолодитися красою Карпат. 

Прямуємо до Ворохти. Обовязкова зупинка біля Віадуку

Про розвиток організацій громадянського суспільства в ОТГ, особливості регіонального розвитку в Івано-Франківській та Житомирській областях поспілкувалися із колегами в Івано-Франківському центрі розвитку місцевого самоврядування. Під час зустрічі проговорили також напрямки можливої співпраці у майбутньому.

На зустрічі в Івано-Франківському центрі розвитку місцевого самоврядування (створений в рамках програми “U-LEAD з Європою”)

Спілкуємося із керівництвом Івано-Франківського центру розвитку місцевого саморядування 

Прогулялися “стежками Довбуша”, познайомилися ближче із гуцульськими традиціями та обрядами, відвідали вольєрне господарство, наловили та власноруч приготували близько 6 кг форелі, побували на полонині “Перці”, погуляли на гуцульському весіллі, відчули, що таке командний рафтинг по повноводній гірській річці, пройшлися гірським маршрутом через Ворохту, Вороненко до Яблунецького перевалу та інше – це лише коротенькі моменти “тімбілдінгових” елементів нашого виїзної тренінгу.

Фото Oksana Horpynych.

Прогулянка “Стежкою Довбуша”

Фото Oksana Horpynych.

Візит до Вольєрного господарства

Якщо коротко охарактерузувати наш виїзний тренінг “Комунікаційна стратегія організації: секрети спілкування із зовнішнім світом” – то він вийшов ідеальним у всіх його аспектах!

Фото Oksana Horpynych.

Командний рафтинг по р.Чорний Черемош 

Фото Oksana Horpynych.

На форельній фермі спільними зусиллями наловили 6 кг риби. На фото наша Оксана Горпинич, яка продемонструвала неябияку майстерність у вилові риби 😉 

Знайомимося з гуцульським “строєм” (вбранням) 

Вдячні усім нашим партнерам та донорам за підтримку нашої проектної ідеї.

Виїзний тренінг “Комунікаційна стратегія організації: секрети спілкування із зовнішнім світом” проводився МГО “Сучасний Формат” з 27 по 31 липня 2018 року за підтримки ІСАР “Єднання” в рамках проекту із посилення організаційної спроможності (за результатами конкурсу грантів з організаційного розвитку організацій-хабів громадянського суспільства в межах фінансування за грантовою угодою №380-007805 між Pact, Inc.(ENGAGE) та Громадською організацією ІСАР«Єднання»).

Нагадуємо, що МГО “Сучасний Формат” з 2018 року є членом Мережі хабів із розвитку організацій громадянського суспільства, що створені за підтримки ПРООН в Україні в рамках проекту “Громадянське суспільство задля розвитку демократії та прав людини”, що фінансується Міністерством закордонних справ Данії.