Ініціатива “Кімната підтримки внутрішньо переміщених осіб” виникла в рамках допомоги вимушеним переселенцям, яким довелося переїхати до Житомира через війну. 

Кімната підтримки ВПО являє собою окреме приміщення, де розміщено одяг і взуття, що надійшли як гуманітарна допомога для постраждалих від війни. Вимушеним переселенцям довелося покинути свої домівки та виїхати із речами, які вони змогли із собою прихопити, коли виїздили із зони бойових дій чи окупованих територій. Багато ВПО виїхали ще весною чи влітку. Тож актуальним питанням є потреба у теплому одязі та взутті. 

Для кімнати підтримки вимушених переселенців було придбано вішаки та закуплено тримачі для одягу. Було організовано та проведено інформаційну кампанію для цільової аудиторії, в т.ч. запущено телеграм-розсилку для ВПО, де розміщується інформація про можливості для даної категорії в отриманні одягу й іншої гуманітарної допомоги. Розроблено опитувальник, який заповнює кожна людина (представник цільової групи), що має потребу в отриманні одягу. 

Якщо Вам потрібен одяг або взуття, для одержання допомоги Ви можете зареєструватися за телефоном: +38 (093) 641 67 31.

Ініціатива “Кімната підтримки внутрішньо переміщених осіб” виникла в рамках реалізації проєкту ”Голоси громад – розвиток потенціалу місцевих ОГС у Вінницькій, Житомирській та Хмельницькій областях”, що здійснюється НУО “Сучасний Формат” за підтримки National Endowment for Democracy.