Проаналізували свою поточну діяльність, подумали над майбутніми напрямками роботи та сформулювали ключові стратегічні цілі на найближчі два роки – саме так пройшов день неділі, 22 квітня 2018 року, для команди Сучасного Формату та Фонду громади Житомира.

Для проведення стратегічної сесії була обрано затишна база відпочинку “Хуторок Чудодієво”, що розсташована у сільській місцевості на Поліссі, поруч з озером та лісом.

“Цього разу ми провели експеримент – зробили розширену стратегічну групу, запросивши до у часті у стратегічній сесії не лише членів організацій МГО “Сучасний Формат” та Фонд громади Житомира, але й залучивши до обговорення наших партнерів, бенефіціарів та волонтерів”, – розповідає Жанна Соловйова, голова правління МГО “Сучасний Формат”/Фонду громади Житомира.

До проведення стратегічної сесії було залучено одного із найкращих експертів зі стратегічного планування та регіонального розвитку в Україні – Василя Кашевського.

Професійна робота модератора та активність учасників стратегічної сесії в обговореннях, моделюванні можливих сценаріїв розвитку, дискусіях сприяли ефективній динаміці заходу та хорошому результату на виході. На разі опрацьовуємо підготовлену під час стратегічної сесії інформацію та готуємо оновлений стратегічний план розвитку організації.

Можливість інвестувати у власний організаційний та інституційний розвиток МГО “Сучасний Формат” має, як регіональний хаб із розвитку організацій громадянського суспільства, що створений в рамках проекту ПРООН в Україні «Громадянське суспільство задля розвитку демократії та прав людини в Україні», який фінансується Міністерством закордонних справ Данії.