Про перспективи розвитку українсько-німецької співпраці говорили під час робочої зустрічі, яка відбулася у прес-центрі Житомирської міської ради 22 січня 2016 року. Основна мета зустрічі – обговорити ідеї, ініціативи та проекти для можливості розвитку міжнародної співпраці Житомира.

Ініціаторами заходу виступили Мартін Ройтер, координатор Європейського офісу та міжнародного освітнього співробітництва Торгово-промислової палати України та Анна Опітз, координатор проектів DVV International in Ukraine та “Регіональні голоси за демократію”. Організатор зустрічі – департамент економічного розвитку Житомирської міської ради, модерував обговорення – начальник департаменту Микола Костриця.

Участь у заході взяли представники наукових кіл міста, а саме: представники Житомирського національного агроекологічного університету та Житомирського державного технологічного університету; громадські діячі; спеціалісти Житомирської міської ради.

Молодіжна громадська організація “Сучасний Формат” з серпня 2015 року плідно співпрацює з DVV International Ukraine в рамках реалізації проекту “Регіональні голоси за демократію”.

Зустріч вийшла плідною та насиченою, за декілька годин учасники мали змогу знайти точки дотику для майбутньої співпраці. Подібні робочі зустрічі будуть проводитися і надалі з метою як долучення більшого кола учасників, так і пошуку можливих ідей та проектів для подальшої співпраці.

113

Мартін Ройтер,  координатор Європейського офісу та міжнародного освітнього співробітництва Торгово-промислової палати України

117 112

Жанна Соловйова, голова правління Молодіжної громадської організації “Сучасний Формат”