Протягом двох днів діти з викладачем у  центрі «Вікно в Америку», що в Житомирській обласній універсальній науковій бібліотеці імені Олега Ольжича, в інтерактивній формі покращували власні знання з англійської мови та дізнавались про культуру США. Тема інтенсиву була присвячена правам людини. Під-час тренінгу всі учні встигли почитати англійською, подискутувати та  творчо підійти до виконання завдання. Одна частина заняття була присвячена виготовленню та презентації буклету, на якому учасники програми описували діяльність уявної організації, яка займається тими чи іншими питаннями у сфері захисту прав людини.

Ще багато цікавих завдань та занять чекає на учнів програми Access попереду, адже пройшов лише місяць після старту навчання.

Нагадуємо, що Access – це дворічна Програма малих стипендій з вивчення англійської мови Посольства Сполучених Штатів Америки в Україні («English Access Microscholarship Program» – скорочено Access), яка вперше у Житомирі дала можливість учням від 13 до 15 років долучитись до участі в ній. Координатор програми у Житомирській області – МГО “Сучасний Формат”.

*Програма Access проводиться за підтримки Посольства США в Україні, фінансується Державним департаментом США, і впроваджується міжнародною неприбутковою організацією Project Harmony, Inc. (також відома як PH International) у співпраці з українськими громадськими організаціями у регіонах її проведення.