- операції з гуманітарною допомогою: якою нормативною базою керуватись під час воєнного стану;
- як задокументувати надходження/ передачу гуманітарної допомоги у натуральній формі;
- оцінка гуманітарної допомоги в натуральній формі;
- як відзвітувати за гуманітарну допомогу в іноземній валюті;
- яка відповідальність загрожує за порушення умов обліку та використання гуманітарної допомоги.
Галина Орчинська,
Благодійний фонд «Штаб допомоги Житомиру»
-Сьогодні прийшла за новими знаннями, так як під час воєнного стану бухгалтерський облік та звітність ведуться в нових умовах і реаліях. Ми вирішили відвідати такий тренінг, щоб отримати корисну інформацію для правильного ведення нашого обліку гуманітарної допомоги і фінансової звітності.
Олег Смоляр,
координатор німецької організації Humedica
-Я взагалі не займаюсь фінансовою частиною. Але оскільки наші проекти пов’язані з наданням допомоги в Україні, для мене було важливо трошечки більше ознайомитися з сучасною ситуацією щодо звітності по гуманітарній допомозі. Я сказав деяким нашим партнерам про цей тренінг.
Вважаю, що дуже хороший був спікер – видно, що людина практик і добре ознайомлена із законодавчою базою. Такі тренінги потрібні. Питання, які ставили учасники, показують, що незважаючи на активну діяльність, не всі до кінця знають що і як потрібно робити. Я багато почерпнув цікавої інформації. Тому це був дуже корисний для мене захід.
Олеся Бучинська,
Благодійний фонд «Карітас-Житомир»
– Дуже корисний був тренінг, очікування щодо нього виправдалися. З того, що ми сьогодні почули, в принципі, все використовуємо у нашій роботі. В даний момент мене найбільше цікавить облікова політика – є нюанси, які потрібно постійно контролювати. Також питання стосовно волонтерської діяльності, оприбуткування. В повній мірі отримали відповіді на наші запитання. Надалі буде зрозуміліше і легше працювати.











