Понад 577 тис грн на реалізацію своїх проєктів отримали випускники курсу «Громадянська освіта для молодіжних працівників» із трьох регіонів України.

Проєкт «Громадські ініціативи молодіжних працівників у Волинській, Дніпропетровській та Київській областях» реалізувала НУО «Сучасний Формат» у співпраці із ГО «Волинський Інститут Права», ВОПО «Джерело надії» та ГО «Агентство економічного розвитку», за підтримки ПРООН та Міністерства закордонних справ Данії.

11 громадських ініціатив отримали гранти на реалізацію суспільно важливих проєктів і змогли втілити свої ідеї у 8 громадах.

Для більшості учасників проєкту це був перший досвід залучення грантів, тому молодіжних працівників консультували експерти з НУО «Сучасний Формат»,  ГО «Волинський Інститут Права» та ВОПО «Джерело Надії».

«Інвестиції в розвиток громадянської активності молоді завжди були і залишаються у фокусі уваги НУО «Сучасний Формат». Програма «Молодіжний працівник» в Україні впродовж кількох років надає поштовх до самореалізації та втілення мрій тим, кому небайдужа доля їхнього села, міста, країни. Для нашої організації та наших партнерів є цінним те, що ми мали змогу стати корисними на одному із невеличких етапів реалізації загальнонаціональної програми “Молодіжний працівник”. Втілені громадські ініціативи молодіжних працівників у Волинській, Дніпропетровській та Київській областях підкреслюють, що спільно ми робимо вагому та актуальну справу. Грантова підтримка та супровід мікропроєктів випускників курсу «Громадянська освіта для молодіжних працівників» дала змогу не тільки втілити актуальні ініціативи в громадах, але й посилила організаційну спроможність місцевих організацій громадянського суспільства безпосередньо долучених до реалізації мікропроєктів», — розповіла виконавча директорка НУО «Сучасний Формат» Жанна Соловйова.

«Ініціативи молодіжних працівників вкотре доводять важливість участі молодих людей у житті спільноти саме на місцевому рівні: тут молодь більше обізнана з конкретними питаннями та викликами свого оточення, разом з тим маючи більше можливостей впливати на процес прийняття рішень», — зазначила Анна Острікова, спеціалістка з грантових молодіжних програм ПРООН в Україні

Більш детально ознайомитися з реалізованими проєктами можна у буклеті.

Проєкт в інфографіці.