Друга авторська Школа фандрейзингу НУО “Сучасний Формат” (далі – Школа) відбулася 11-12 лютого 2022 року у Житомирі. Школа була розроблена в рамках Ініціативи секторальної підтримки громадянського суспільства.

Розвивати навички фандрейзингу з’їхалися представники 15 організацій громадянського суспільства із Рівненської, Київської, Вінницької, Тернопільської, Полтавської, Чернігівської, Чернівецької та Житомирської областей.

Під час Школи учасники отримали практичні навички у застосуванні різних інструментів залучення ресурсів для втілення громадських ініціатив, посилили компетенції у розробці проєктів на участь у грантових конкурсах, сформували перелік із понад 50-ти інструментів фандрейзингу, працювали над розробкою фандрейзингових планів діяльності на поточний рік та ін.

“На участь у Школі фандрейзерів подали заявки 106 осіб. Ми запросили всього 20 учасників. Як результат, впродовж двох днів команді Сучасного Формату пощастило попрацювати із дуже колоритною та атмосферною групою фандрейзерів”, – ділиться враженнями Вікторія Кузьменко, тренерка та менеджерка проєктів НУО “Сучасний Формат”.

“Два дні пролетіли швидко в такій дружній, енергійній, професійній сфері активістів громадського руху з 8 регіонів України! Везем вже по домівках знання авторської Школи фандрейзингу від НУО “Сучасний Формат”  від Isar Ednannia! Чекаємо на взліт отриманих фінансувань по  грантових заявках!  Щиро дякую за наставництво, атмосферу розвитку та росту”, – Ганна Б’янка (Галя Бонаренко), ГО “Час для нас” (м. Ніжин, Чернігівська область).

Школа фандрейзерів – постійно діюча авторська програма НУО “Сучасний Формат”, заявки на участь у програмі відкриті постійно. Навчання у Школі проводиться по мірі формування груп.

Постійно діюча анкета https://forms.gle/nAQXBRyGPQz7V13F9