Запрошуємо внутрішньо переміщених осіб (далі ВПО) у Вінницькій, Житомирській та Хмельницькій областях долучитися до опитування щодо актуальних потреб та викликів, які виникли у зв’язку із війною. 

Через повномасштабне вторгнення росії кількість вимушених переселенців в Україні станом на 11.05.2022 р. перевищила 8 млн осіб (дані Міжнародної організації з міграції). До п’ятірки регіонів, з яких виїжджали найбільше, увійшли Харківська, Київська, Донецька, Луганська області та Київ, повідомляють у Міністерстві з питань реінтеграції тимчасово окупованих територій України.

Анкету опитування можна заповнити за посиланням: https://forms.gle/PPycA9moCWRDyx8J6

Опитування ВПО проводиться НУО “Сучасний Формат” спільно з Житомирською міською радою у рамках проєкту “Голоси громад – розвиток потенціалу організацій громадянського суспільства” за підтримки National Endowment for Democracy.

“Команда НУО “Сучасний Формат” у співпраці із Благодійною організацію “Фонд громади Житомира”, Житомирською міською радою, партнерами та донорами працює над тим, аби знайти можливість допомогти внутрішньо переміщеним особам у вирішенні нагальних питань. Допомогти усім фізично неможливо, але окремі учасники опитування та члени їх родин однозначно матимуть змогу бути запрошеними до участі у програмних заходах проєкту “Голоси громад”, будуть включеними до переліку отримувачів невеличкої гуманітарної підтримки та отримають можливість супроводу у працевлаштуванні”, – зазначила Вікторія Кузьменко, менеджерка проєктів НУО “Сучасний Формат”.

За детальною інформацією звертайтеся до НУО “Сучасний Формат”, контактна особа – Вікторія Кузьменко, проєктна менеджерка, тел.:+38 (099) 771-37-35, +38 0412 46-10-86, mgo.sformat@gmail.com