Житомир – перше місто, куди команда USAID приїхала розповісти активістам і всім бажаючим про свою діяльність та поділитись планами на майбутнє. Айдер Кхалілов – керівник програми сприяння громадської активності «Долучайся!» 10 лютого у конференц-залі  готелю «Рейкарц» у Житомирі розповів, як можна проявити свою життєву позицію та розвинути населений пункт України за допомогою власної ідеї. Для цього потрібно не багато, лише написати власний проект, який у результаті можна втілити у життя за допомогою грандової підтримки Агенства США з міжнародного розвитку USAID. Агенство має як дедлайнові проекти – коли Ви повинні до певної дати надіслати на відповідну електронну пошту Ваш власний розроблений план, так і ті проекти, які можна подавати тоді, коли у Вас буде все готове для його подачі не прив’язуючись до жодних термінів.……………………………………………………………………………………………………………….//////..//////…../….IMG_1050Під час зустрічі згадувалось про те, що у майбутньому, по запитах бажаючих, можливі проведення тренінгів по написанню проектних заявок. Взагалі представники USAID акцентували увагу на тому, що варто бути активним громадянином, який починає зміни з себе та несе їх у суспільство. Важливо використовувати свій потенціал на повну, незалежно від того, у якому куточку України ми живемо. Агенство США з міжнародного розвитку поширює свою діяльність по всій Україні.

IMG_1051.Мета програми сприяння громадської активності «Долучайся» –  підвищення обізнаності та рівня участі громадян у громадській діяльності на національному, регіональному та місцевому рівнях. Програма засновується на твердженні про те, що якщо громадяни є достатньо обізнаними та залученими до громадської діяльності,  урядування на місцевому та національному рівнях стане більш репрезентативним, партисипативним та підзвітним українському суспільству. Таким чином, Пакт сприятиме: 1) підвищенню рівня громадянської освіти; 2) розбудові ефективних національних, регіональних та місцевих громадських коаліцій та ініціатив для просування демократичних реформ; 3) підвищенню організаційної спроможності  партнерських ОГС; 4) розвитку потенціалу задля сприяння довготривалому залученню громадян у процес демократичних реформ.

Пакт працює в Україні з 2006 року у сферах урядування, організаційного розвитку та здоров’я. Спираючись на десятирічний досвід роботи Пакту в Україні, Програма буде спрямована на основні проблеми громадянського суспільства нашої країни. Пакт – міжнародна неурядова організація, заснована у 1971 р., яка на сьогодні працює у понад 30 країнах задля поліпшення життя знедолених та соціально відчужених. Ми прагнемо збудувати світ, де кожен матиме право голосу, право самостійно приймати рішення на брати на себе відповідальність за своє майбутнє.

IMG_1054

Долучайтесь до сторінки у соціальній мережі та ставте запитання, на які хочете отримати відповіді:       https://www.facebook.com/usaidengage/

…………………………………….