“XIV Мандрівний фестиваль документального кіно про права людини DocuDays UA” офіційно презентували у понеділок, 27 листопада. На презентації та обговоренні були представники влади, поліції, громадського сектору, студенти, ЗМІ. Разом із презентацією фестивалю, експерти з різних галузей у рамках міжнародної кампанії  “16 днів активізму проти ґендерно обумовленого насильства” обговорили проблемну ситуцію насильства у сім’ях Житомирщини, шляхи вирішення та важливість висвітлення даної теми через документальне кіно.

Марина Хайнак – регіональний керівник фестивалю у Житомирі  сказала: “Дивлячись на те, що фестиваль мандрівний, то й фільми у цьому році будуть показані у різних локаціях. Для показу у фестивалі було обрано 5 фільмів, 4 з яких короткометражні та один повнометражний, в яких висвітлені реальні історії життя людей”.

 

“Фестиваль проходить у Житомирі із 2009 року. Важливо, що за допомогою документального кіно можна сфокусуватися на проблемних питаннях, які існують у світі. Це допомагає попередити їх та скоротити кількість негативу навколо”, – сказала голова молодіжної громадської організації “Сучасний Формат” Жанна Соловйова.


Кінопокази у рамках фестивалю відбуватимуться з 04 по 8 грудня 2017 року. ВХІД ВІЛЬНИЙ.

*Організатор фестивалю у Житомирі – Молодіжна громадська організація “Сучасний Формат”.

Програма проведення Чотирнадцятого Міжнародного мандрівного фестивалю документального кіно про права людини «Docudays UA»

Дата Фільми Час показу Хронометраж (хв) Захід Місце проведення
04.12 В іншому світі/

In Another World

18:00 26’6 Показ фільму у кінотеатрі. Дискусії та обговорення. Кафе «Портал»
05.12 Щоденник/ The Diary 16:00 34’ Відкриття мандрівного фестивалю. Показ фільму у кінотеатрі. Дискусії та обговорення Кафе «Портал»
06.12 Народжені бути вільними /

Born to be free

11:40 74’ Показ фільму в кінотеатрі.

Дискусії та обговорення

Житомирський державний університет імені Івана Франка, природничий факультет, кафедра екології, природокористування та біології людини

 

07.12 Рок-н-рольщики/ Rocknrollers

Боротьба Джамали/ Jamala’s struggle

17:00 14’

 

29’

Показ фільму у кінотеатрі. Дискусії та обговорення. Дім української культури
08.12 Народжені бути вільними /

Born to be free

19:00 74’

 

 

Показ фільму у кінотеатрі. Дискусії та обговорення. Закриття фестивалю. Кінотеатр «Україна»