#ЗмістовніПосиденьки розширили географію! Тепер до них можна долучитися в містах Вінниця та Хмельницький.

Так, вінницькі #ЗмістовніПосиденьки орієнтовані на пізнання фінансового світу. Ціль проєкту – допомогти новим жителям інтегруватись у Вінницьку громаду, знайти собі коло спілкування та корисні контакти у Вінниці, щоб відчути себе у безпеці, оскільки для нормального життя це дуже важливо.

Організатор заходу: Джерело надії / Spring of Hope у співпраці з НУО “Сучасний Формат” в рамках проєкту “Голоси громад в умовах війни” за підтримки Національного фонду сприяння демократії National Endowment for Democracy.

#ЗмістовніПосиденьки збирають тепер і постійних мешканців та нових містян Хмельницького. Так, у Хмельницькій обласній універсальній науковій бібліотеці пройшла серія інтеграційних зустрічей для дітей та їх батьків з внутрішньо переміщених сімей та жителів Хмельницької громади, щоб цікаво проводити дні літа разом, знайти нових друзів та розвивати власні творчі здібності! Учасники взяли участь у різноманітних майстер-класах, під час яких вони спілкувалися, навчалися, розвивали свої навички.

Організатори заходу: Хмельницька обласна універсальна наукова бібліотека спільно з ГО “Молодь за краще майбутнє” у співпраці з НУО “Сучасний Формат” та “Освітній хаб. Діти” у рамках проєкту “Голоси громад в умовах війни” за підтримки National Endowment for Democracy.