У Вас є будинок в селі, в якому ви живете, але відсутні документи, які підтверджують право власності на нього? В такому випадку, не забувайте: один тільки факт проживання в будинку, навіть при наявності прописки, навіть протягом багатьох років, не дає підстав вважати таку будову вашою власністю. Багато хто називає реєстрацію місця проживання – пропискою, а чи правильно це?

Запрошуємо мешканців Пулинської ОТГ взяти участь у прозахисному семінарі- практикумі на тему: «Право власності земельних ділянок та нерухомого майна»

Участь у заході – безкоштовна.

Семінар-практикум відбудеться 12 березня 2020 року (четвер) у приміщенні Пулинської селищної ради.

Початок об 11:00. Реєстрація учасників розпочинається о 10:45.

Перелік питань, які будуть розглядатися на заході:

  • право власності нерухомого майна;
  • як оформити спадщину на земельну ділянку;
  • оформлення права власності на пай, отриманий у спадок;
  • юридичні відмінності прописки і реєстрації за місцем проживання;
  • реєстрація дітей;
  • алгоритм дій для приватизації землі.

Олег Горай, приватний нотаріус, голова Житомирської обласної організації Союзу юристів України проведе консультацію та відповість на запитання присутніх.

Організатори заходу: Неурядова організація «Сучасний Формат» у співпраці із Житомирською обласною організацією Союзу юристів України та Пулинською селищною радою.

Захід проводиться в рамках проєкту «Підвищення рівня доступу громадян до правосуддя та забезпечення прав людини через використання внутрішнього потенціалу громад», що здійснюється за підтримки ПРООН в Україні.