У день “літнього Миколи”, 22 травня 2018 року, команда Молодіжної громадської організації “Сучасний Формат” мала честь приймати у себе делегацію Європейського Інвестиційного Банку та Програми розвитку ООН в Україні на чолі із директором ПРООН в Україні паном Янтомасом Хімстра.
За філіжанкою корисного іван-чаю із запашним медом час промайнув дуже швидко. Зустріч вийшла конструктивною, насиченою, було знайдено декілька точок дотику, які варто розвивати у майбутньому. По завершенню зустрічі у гостей та господарів зустрічі залишилося відчуття того, що ще не всі питання проговорили і спілкування варто продовжити.
 
В ході зустрічі Жанна Соловйова – голова правління МГО “Сучасний Формат” коротко розповіла про діяльність організації, озвучила плани та виклики, які стоять перед організацією як регіональним хабом із розвитку ОГС.
 
Пан Янтомас Хімстра окреслив напрямки діяльності ПРООН у Житомирській області, в тому числі ті, які пов’язані із підтримкою інфраструктурних проектів, а також розвитком громадянського суспільства та захисту прав людини.
 
Коротко плани діяльності Європейського Інвестиційного Банку в частині розвитку бізнесу через кредитування озвучив Ян Віллем Лохр – представник проектного офісу Європейського Інвестиційного Банку у Люксембурзі.
Учасники зустрічі домовилися про продовження обговорення можливостей подальшої співпраці в онлайн режимі.
Для МГО “Сучасний Формат” дана зустріч є дуже цінною та символічною, оскільки з лютого 2018 року наша організація розпочала свою діяльність як регіональний хаб із розвитку організацій громадянського суспільства у складі Мережі хабів України, які здійснюють свою діяльність за підтримки  ПРООН в Україні та Міністерства закордонних справ Данії.