Нарешті ми отримали аудиторський висновок щодо фінансової та операційної діяльності Молодіжної громадської організації “Сучасний Формат”.

Аудиторську перевірку проводили сертифіковані аудитори ПП “Аудиторська компанія “Престиж” (м. Житомир). Перевірка проходила з липня по серпень 2018 року.

“Впродовж місяця аудитори перевіряли правильність ведення нами бухгалтерського обліку, ведення фінансової та податкової звітності, наявність помилок та неточностей у фінансових документів організації. Для нас аудиторська перевірка та аудиторський висновок є дуже важливими, оскільки вони офіційно підтверджують нашу спроможність управління проектними коштами”, – розповідає Інна Перегуда, фінансовий директор МГО “Сучасний Формат”.

Ознайомитися зі Звітом незалежного аудитора щодо фінансової звітності Житомирської обласної молодіжної громадської організації “Сучасний Формат” за рік, що закінчився 31 грудня 2017 року – аудиторський висновок.

Аудиторська перевірка проведена за фінансової підтримки проекту ПРООН в Україні «Громадянське суспільство задля розвитку демократії та прав людини в Україні», який фінансується Міністерством закордонних справ Данії.