Наші #Змістовні інтеграційні посиденьки 17 червня були присвячені тілесно-орієнтованим і психологічним практикам у роботі зі стресами.
«Наш захід проводиться в рамках проєкту «Голоси громад в умовах війни». Адже стрес – це фактично голос організму. І ми хочемо підвищувати нашу стресостійкість», – зазначила виконавча директорка НУО «Сучасний Формат» Жанна Соловйова. Вона представила спікера – Олексія Сабадуху, який у 2014 році переїхав до Житомира з Луганська.
Олексій Сабадуха – майстер лікувального масажу, мануальної і психосоматичної терапії, психолог, кандидат філософських наук, Президент Української асоціації психосоматичної терапії, віце-президент Асоціації Народної Мануальної терапії в Житомирській області. Він розповів присутнім про стрес і його вплив на організм людини, поділився власними авторськими практиками в роботі зі стресом.
«У житті бувають події, які ми не можемо змінити. Людина бореться і напружує свою нервову систему. Допомогти справитися з цими ситуаціями і ставленням до них може комплекс тілесно-орієнтованих, психологічних і духовних практик, – зазначив Олексій Сабадуха.
Учасники зустрічі пройшли тест на діагностику психосоматичного стану, активно робили точковий масаж і практикували діафрагмальне дихання, дякували і бажали добра.
Дізналися про практику прийняття рішення та формулу «Роби, що треба, і будь, що буде».
Організатор заходу: НУО «Сучасний Формат» у рамках проєкту «Голоси громад в умовах війни» за підтримки National Endowment for Democracy.