Партію масок та антисептиків отримала НУО «Сучасний Формат» у рамках проєкту «Підвищення місцевої соціальної згуртованості та громадської безпеки у громадах Житомирської області».

Вже невдовзі ми розподілимо ці засоби індивідуального захисту між громадськими організаціями у семи громах, в яких реалізується проєкт (Баранівська міська ОТГ, Високівська сільська ОТГ, Житомирська міська ОТГ, Новоборівська селищна ОТГ, Новоград-Ваолинська ОТГ, Семенівська сільська ОТГ, Червоненська селищна ОТГ).

Попри те, що засідання робочих груп з питань безпеки та соціальної згуртованості відбуваються онлайн, ми розуміємо, що навіть з посиленням карантину неможливо виключити абсолютно всі соціальні зв’язки. Сподіваємося, що ці матеріали і дотримання правил безпеки в умовах пандемії COVID допоможуть подолати поширення коронавірусу!

Зберігаємо спокій та дбаємо один про одного!!

Проєкт «Підвищення місцевої соціальної згуртованості та громадської безпеки у громадах Житомирської області» реалізовується НУО “Сучасний Формат” в межах Програми ООН із відновлення та розбудови миру за фінансової підтримки Королівства Нідерландів.

Безпека власного здоров’я понад усе!
Нагадуємо, що в Україні знову посилюється карантин і Житомир одразу потрапляє до червоної зони. Статистика захворювань на коронавірус зростає з кожним днем. В середньому на Житомирщині кожної доби підтверджується більше трьохсот нових випадків захворювань на COVID-19.
                    

   

 З сьогоднішнього дня (02.11.2020) в Житомирській та інших областях заборонена робота кафе, ресторанів та торгово-розважальних центрів. Припиняється робота більшості учбових закладів, не працюватимуть кінотеатри, нічні клуби та інші розважальні заклади.

 В громадському транспорті можна знаходитися тільки в захисних масках, заповнюваність транспорту пасажирами – лише по кількості місць для сидіння.

  Важливо дотримуватися усіх карантинних рекомендацій:

  1.     Регулярно мийте руки (кожного разу впродовж 20 секунд)
  2.     Уникайте перевтоми (харчуйтеся та відпочивайте повноцінно)
  3.     Не торкайтеся очей та носа
  4.     При кашлі або чханні прикривайте рот і ніс
  5.     Тримайте дистанція з хворою людиною 1,5 – 2 метри
  6.     Уникайте скупчення людей
  7.     При перших симптомах хвороби – залишайся вдома!
  8.     Погіршилося самопочуття? – Дзвоніть лікарю!
  9.     Змінюйте захисну маску кожні дві години

Дотримуйтеся рекомендацій та будьте здорові!